BIONIKE-DEFENCE COLOR HIGH PROTECTION

  BIONIKE-DEFENCE COLOR HIGH PROTECTION

  Referenca:

  3,000 Lekë

  Fondatine me faktor mbrojtes SPF 30 e cila mbulon imperfeksionet

  dhe eshte e pershtatshme per te gjitha llojet e lekures (edhe ato me te ndjeshmet).

  Paketimi:  30 ml        

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  PERSHKRIMI

  E formuluar per te mbrojtur lekuren e ndjeshme ndaj diellit dhe te prirur per te zhvilluar hiperpigmentim. Ndihmon per te forcuar sistemet mbrojtese te lekures ne saje te formules patente ß-Glukan/ L-Carnitine.  Eshte e disponueshme ne 5 ngjyra (301 - 305).

  Permban:

  Patenta  ß-Glukan / L-Carnitine:  Lehteson skuqjen dhe acarimin e lekures, mbron nga stresi oksidativ dhe promovon mekanizmat e rigjenerimit  te lekures.

  Filtrat  UVA-UVB: Mbrojne nga rrezatimi UVA dhe UVB.

  Vitamina E: Veti antioksiduese dhe mbron nga radikalet e lira.

  KESHILLA

  Perdorimi:  Aplikohet ne lekure me ndihmen e furces specifike.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: