Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse (SPF 30)

  Avene – Hydrance Emulsion hidratues për lëkura normale-mikse (SPF 30)

  Referenca:

  3,300 Lekë

  Hydrance UV Light Hydrating Emulsion SPF 30

  Sasia

   

  Pagese e Sigurt

   

  Transport i Shpejte

   

  Cilesi e Garantuar

  Përshkrimi i Produktit

  Hidraton lëkuren tuaj duke e mbrojtur njëkohësisht nga rrezet UVA-UVB, radikalet e lira dhe ndotja. Tekstura e lehtë e lë lëkurën mat, të butë, që shkëlqen gjatë gjithë ditës.

  Një mbrotje ditore, Hydrance UV-Light Hydrating Emulsion:

  • Ofron hidratim intensiv, deri në 24orë, falë kompleksit të patentuar Cohederm
  • Zbut dhe qetëson lëkurën falë Ujit Termal Avene, i cili ka veti kundër irritimeve
  • Përmban Pre-Tocopheryl dhe Sunsitive Protection® që mbrojnë në mënyrë efektive kundër sulmeve të jashtme (UVA-UVB, radikalet e lira dhe ndotja).

  Udhëzime mbi përdorimin

  Aplikojeni në mëngjes në fytyrë dhe qafë. Bazë shumë e mirë për make-up.

  Referencat specifike

  16 produkte të tjerë në këtë kategori: